Pole tekstowe: serafin24h.pl
Pole tekstowe: Pole tekstowe: Pole tekstowe: auto tyłem acura culon raiderauto przodem acura cylon raiderPole tekstowe: Pole tekstowe:

NASZE USŁUGI SĄ REKOMENDOWANE PRZEZ POLICJĘ - NUMER LICENCJI  0022703

Nasze usługi są rekomendowane przez polocję - licencja nr 0022703Pole tekstowe:

888-911-888

Serwis 24h / dobę

Pole tekstowe: TEL.

Marka Acura

 

Po dekadzie badań i rozwoju, debiut Acury na rynku był początkiem śmiałej i spektakularnej przygody: stworzenie całkowicie nowego oddziału oraz pierwszej japońskiej luksusowej marki samochodów. Inne japońskie luksusowe marki: Lexus Toyoty czy Infiniti Nissana wstąpiły na rynek amerykański tuż po prezentacji Acury Legend, napędzanego silnikiem V6 w dwóch wersjach nadwozia: coupé i sedan oraz Integry.

 

Pogotowie Ślusarskie Serafin24h miało okazję przetestować zamki jakie są fabrycznie montowane w samochodach Acura. Ponieważ wytrychy którymi się posługujemy pasują do większości obecnie produkowanych aut na całym świecie to i ta marka samochodów nie mogła się oprzeć naszym technikom podczas udanej próby sforsowania zabezpieczeń zamka. Sam samochód wyglądał na dobrze zabezpieczonego przed kradzieżą jednak jak każdy samochód tak i ten udało się otworzyć na kilka różnych sposobów. Awaryjne otwieranie samochodu polega na otworzeniu auta w jak najkrótszym czasie i bez uszkodzenia co nie jest łatwe w przypadku zamków dobrze zabezpieczonych jednak wszystko zależy od pomysłowości i czasu jakim dysponujemy no i oczywiście sprzętu.

 

Polecamy nasze usługi w zakresie :

 

 awaryjnego otwarcia samochodu, wymiany i naprawy zamków, naprawy stacyjki, awaryjnym uruchomieniu auta oraz drobnych napraw ślusarskich

logo marki samochodu acura

O FIRMIE

NOWOŚCI

GALERIA

USŁUGI

KONTAKT

FILMY

Obecnie produkowane modele

 

· MDX (crossover SUV)

· RDX (SUV)

· RL (sedan)

· TL (sportowy sedan klasy średniej)

· TSX (sportowy sedan klasy średniej, odpowiednik Hondy Accord, również w wersji kombi)

· CSX (kompaktowy sedan, odpowiednik Hondy Civic) (następca modelu EL, dostępny tylko w Kanadzie)

· ZDX (samochód koncepcyjny typu SUV)[2]

Modele produkowane w przeszłości

 

· Integra

· Vigor

· Legend

· CL

· NSX

· RSX

· SLX

· EL