Pole tekstowe: serafin24h.pl
Pole tekstowe: Pole tekstowe: Pole tekstowe: opancerzony pojazd batmanaszybki pojazd batmanaPole tekstowe:

NASZE USŁUGI SĄ REKOMENDOWANE PRZEZ POLICJĘ - NUMER LICENCJI  0022703

Nasze usługi są rekomendowane przez polocję - licencja nr 0022703Pole tekstowe:

888-911-888

Serwis 24h / dobę

Pole tekstowe: TEL.

Batmobil

 

Batmobile – w Polsce znany jako Batmobil. Samochód, znak rozpoznawczy Batmana. Wystąpił w każdym filmie i serialu o Batmanie. Główny pojazd Batmana.

 

 Dragster

Pozwala Batmanowi na wyprzedzanie pozostałych pojazdów bez powodowania wypadków. Wygląda jak Batmobile z Batman TAS, tylko że jest jednoosobowy. Pojawił się m.in. w filmieBatman i Robin oraz w zestawie Lego Batman – Batman Dragster: Catwoman Pursit.

 

 

Tumbler

To samochód Batmana z dodatkowym opancerzeniem. Znacznie trudniejszy do uszkodzenia niż Batmobile. Pojawił się w filmie Mroczny rycerz jako główny pojazd Batmana w duecie z Batcyclem. W innych mediach pojawił się w zestawie Lego BATMAN The Tumbler.

 

 

 

 

 

Pogotowie zamkowe Serafin24h podjęło decyzje o kierowaniu się mottem  „NIE MA RZECZY NIEMOŻLIWYCH DO ZROBIENIA” a ponieważ narzędzia jakimi się posługujemy pasują do większości marek samochodów na całym świecie w związku z czym śmiało możemy stwierdzić że auta filmowych bohaterów również jesteśmy w stanie dość szybko odblokować lub dostać się do środka pojazdu, uruchomić zablokowaną stacyjkę czy też rozkodować zablokowane zamki w ich pojazdach. Auta przyszłości najprawdopodobniej będą mieć jakieś wymyślne zabezpieczenia antykradzieżowe dlatego też nasi technicy cały czas uczęszczają na zajęcia doskonalące ich umiejętności w awaryjnym otwieraniu najnowocześniejszych samochodów.

 

Polecamy nasze usługi w zakresie :

 

awaryjnego otwarcia samochodu, naprawa zamków, naprawy i wymiany stacyjki, awaryjnym uruchomieniu auta, drobnych napraw ślusarskich, rozkodowania zamków i dorobienia kluczyków, regeneracji zużytych części zamków i stacyjek, odryglowaniu zamkniętych drzwi, docieramy wszędzie gdzie tylko dotrzeć się da i naprawiamy wszystko co tylko można naprawić, dokładamy wszelkich starań by usługi nasze świadczyć na najwyższym poziomie.

logo bohatera filmu batman

O FIRMIE

NOWOŚCI

GALERIA

USŁUGI

KONTAKT

FILMY