Pole tekstowe: serafin24h.pl
Pole tekstowe: Pole tekstowe: Pole tekstowe: Pole tekstowe: Pole tekstowe:

NASZE USŁUGI SĄ REKOMENDOWANE PRZEZ POLICJĘ - NUMER LICENCJI  0022703

Nasze usługi są rekomendowane przez polocję - licencja nr 0022703Pole tekstowe:

888-911-888

Serwis 24h / dobę

Pole tekstowe: TEL.

Marka Brilliance

 

Brilliance w Chinach znany jako Huachen Zhonghua - chiński producent samochodów osobowych powstały w 1992 roku w Shenyang. Firma powstała w czerwcu 1992 roku. W 2003 roku Brilliance podpisał porozumienie z BMW do produkcji sedanów w Chinach. Samochody marki Brilliance są obecnie montowane w Korei Północnej, Egipcie iRosji. Brilliance planuje od 2010 roku oferować swoje modele również w USA. Od 2007roku firma jest notowana na nowojorskiej giełdzie. Firma planuje też sprzedawać swoje modele w Polsce.

 

Pogotowie Ślusarskie Serafin24h nie miało jeszcze okazji przetestować umiejętności na samochodach marki Brilliance. Nasze narzędzia do awaryjnego otwierania zamków którymi się posługujemy pasują do większości marek aut jakie są produkowane na całym świecie, więc mimo iż jeszcze nie mieliśmy możliwości otwierać samochodu Brilliance jesteśmy pewni że i ta marka samochodów nie mogłaby się oprzeć naszym technikom w czasie próby otworzenia zamka w tym samochodzie. Awaryjne otwieranie samochodu bez uszkodzeń wymusza na profesjonaliście otworzenie auta w jak najkrótszym czasie co nie jest łatwe w przypadku zamków dobrze zabezpieczonych, ale ponieważ wszystko zależy od pomysłowości i czasu jakim dysponujemy oraz sprzętu którym się posługuje technik od zabezpieczeń wiemy że wszystko jest do wykonania.

 

Świadczymy usługi w zakresie :

 

 Całodobowego pogotowia zamkowego, awaryjnego otwarcia samochodu, odblokowaniu zamków i stacyjek, naprawa zamków samochodowych, naprawa i wymiana stacyjki, awaryjnym uruchomieniu auta, drobnych napraw ślusarskich, napraw spawalniczych, rozkodowania zamków i dorobienia kluczyków do auta, regeneracji zużytych części zamków i stacyjek samochodowych, odryglowaniu zamkniętych drzwi, docieramy wszędzie gdzie tylko dotrzeć się da i naprawiamy wszystko co tylko można naprawić, dokładamy wszelkich starań by usługi nasze świadczyć na najwyższym poziomie, dojeżdżamy na miejsce w krótkim czasie i wykonujemy usługę profesjonalnie używając najnowocześniejszych narzędzi.

Modele Brilliance

logo marki samochodów brilliancesamochód brillianceŻółte auto marki brilliance

O FIRMIE

NOWOŚCI

GALERIA

USŁUGI

KONTAKT

FILMY

Europa

 

·   Brilliance BS2

·   Brilliance BC3

·   Brilliance BS4

·   Brilliance BS6

·   Brilliace Grandeur

 

Bliski wschód

 

·   Brilliance Zhonghua

·   Brilliance Zhonghua M2

·   Brilliance Zhonghua M3

Chiny

 

·   Huachen Zhonghua Junjie FRV

·   Huachen Zhonghua Junjie Coupe

·   Huachen Zhonghua Junjie Wagon

·   Huachen Zhonghua Junjie M2

·   Huachen Zhonghua Zunchi M1

 

Egipt

 

·   Brillaince Galena

Inne kraje

 

·   Brilliance Splendor FRV

·   Brilliance M3

·   Brilliance Splendor / Brilliance M2

·   Brilliance Grandeur / Brilliance M1

·   Brilliance Coupé