Pole tekstowe: serafin24h.pl
Pole tekstowe: Pole tekstowe: Pole tekstowe:

888-911-888

serafin24h , awaryjne otwieranie

Serwis 24h / dobę

Jak zabezpieczyć okna 


Z danych policji wynika, że 80 proc. włamań dokonywanych jest przez okna. Najczęściej odbywa się to przez wepchnięcie całego skrzydła okiennego do wewnątrz, wybicie szyby albo wyważenie pozostawionego przez właścicieli uchylonego okna. Mit że posiadamy bezpieczny dom montując kraty miną .
Za najlepsze zabezpieczenie mieszkania i okien powszechnie uznaje się kraty, ale ta moda powoli traci popularność. Są paskudne, zabierają część światła, odcinają drogę ucieczki w razie pożaru. W domu jednorodzinnym można je wyrwać samochodem. Pojawiła się też wśród złodziei metoda „na Jamesa Bonda”, polegająca na schłodzeniu kraty sprężonym ciekłym azotem. Wtedy od jednego uderzenia młotkiem krata pęka. 

Nie po to płaci się setki tysięcy za mieszkania i domy z atrakcyjnym widokiem, aby go później kratować – przekonują producenci okien i proponują szereg zabezpieczeń. Przede wszystkim grube trudne do zbicia szyby, klejone z warstwami folii. Dodatkowym zabezpieczeniem takiego okna powinny być antywłamaniowe okucia i elementy antywyważeniowe w konstrukcji samej ramy. Przydadzą się też klamki z zamkiem na kluczyk. Dodatkowa inwestycja to rolety antywłamaniowe. W zależności od rozmiaru okna i systemu sterowania może ona kosztować do 2 tys. zł. Inwestycja na pewno się opłaci, jeśli często i na długo wyjeżdżamy. 

Pole tekstowe:

NASZE USŁUGI SĄ REKOMENDOWANE PRZEZ POLICJĘ - NUMER LICENCJI  0022703

krata antywłamaniowa do okna

Jak zabezpieczyć okna

O FIRMIE

NOWOŚCI

GALERIA

USŁUGI

KONTAKT

FILMY