Pole tekstowe: serafin24h.pl
Pole tekstowe: Pole tekstowe: Pole tekstowe:

888-911-888

serafin24h , zabezpieczenia mechaniczne

Serwis 24h / dobę

Jak zabezpieczyć nasz dom przed złodziejami

 

Zanim pojedziemy na urlop, warto utrudnić życie złodziejom. Na szczęście producenci drzwi antywłamaniowych, zamków, alarmów, sejfów czy zyskujące na popularności firmy ochroniarskie mają coraz bogatszą ofertę na zabezpieczenia antywłamaniowe. Jak z niej rozsądnie skorzystać?

Według policji w ciągu ostatnich 7 lat liczba zgłoszonych włamań zmniejszyła się o połowę. Ten statystyczny sukces nie zmienił się jednak w rosnące poczucie bezpieczeństwa mieszkańców. Wciąż jest ono niskie. Z tego strachu utrzymuje się kilkaset firm z branży budowlanej – producenci drzwi, okien, systemów alarmowych i firmy ochroniarskie. Wszystko, co oznaczone jest metką antywłamaniowe, dobrze się sprzedaje. Eksperci są jednak zgodni – na bezpieczeństwie nie ma co oszczędzać. Kompletny wielofunkcyjny system alarmowy chroniący przed intruzami to wydatek rzędu 10 tys. zł.

Co prawda profesjonalnego włamywacza, z nowoczesnym sprzętem, niewiele może zatrzymać (według statystyk wejście zajmuje mu ok. 40 sekund). Ale tacy zazwyczaj nie włamują się do zwykłych domów i mieszkań. Większość zgłaszanych na policję włamań to robota mało wyrafinowana – wybicie szyby, wyważenie drzwi lub okna, rozwiercenie zamka. Zabezpieczenie przed takim mniej wyrafinowanym rabusiem jest możliwe i tańsze w naszej ofercie znajdziecie państwo taką poradę która dopasowana jest do waszych potrzeb. 

Pole tekstowe:

NASZE USŁUGI SĄ REKOMENDOWANE PRZEZ POLICJĘ - NUMER LICENCJI  0022703

awaryjne otwieranie zamków przez technika

Jak zabezpieczyć dom

O FIRMIE

NOWOŚCI

GALERIA

USŁUGI

KONTAKT

FILMY