Pole tekstowe: serafin24h.pl
Pole tekstowe: Pole tekstowe:

888-911-888

serafin24h , ślusarz warszawa , wkładki do drzwi

Serwis 24h / dobę

Pole tekstowe:

NASZE USŁUGI SĄ REKOMENDOWANE PRZEZ POLICJĘ - NUMER LICENCJI  0022703

1.   Jeżyk wybrał się z Krecikiem na włam. Weszli do domku myśliwego i po ciemku macają co warto skroić. Krecik ma większego czuja i znajduje sporo fantów, Jeżyk też daje radę. W pewnej chwili Krecik wymacał lufę od fuzji i włożył do środka głowę. Traf chciał, że w tym samym czasie Jeżyk wymacał kolbę. Nie trzeba długo tłumaczyć, że Jeżyk nacisnął spust... ...Huk, wystrzał.... Krecik bez głowy leży na podłodze i trzęsie się w konwulsjach. Podsuwa się Jeżyk, wymacał trzęsące się ciało Krecika i mówi: K….wa ch…u, nie śmiej się, bo ja chyba ogłuchłem!

2.   Włamywacz skarży się koledze: Ale miałem pecha. Wczoraj włamałem się do domu adwokata, a on mnie złapał. Powiedział, żebym zmykał i więcej się nie pokazywał. No to jednak miałeś szczęście! Jakie szczęście? Policzył sobie 300 zł za poradę

3.   Jedzie dresiarz Audi i nagle łapie gumę. Wysiada więc i zaczyna naprawiać. Po krótkim czasie przejeżdża drugi dresiarz Mercedesem. Co robisz? Odkręcam koło. Na to dresiarz z Mercedesa bierze kamień, rzuca go w szybę i mówi: To ja biorę radio.

4.   Na rozprawie sędzia pyta oskarżonego 
- Dlaczego uciekł pan z więzienia? 
- Bo chciałem się ożenić. 
- No to ma pan dziwne poczucie wolności.

5.   W środku nocy patrol policji zatrzymuje kobietę lekkich obyczajów. Po spisaniu personaliów policjant pyta ją o zawód. 
- A tak chodzę... od latarni do latarni. 
- Policjant do kolegi: Wacek pisz - pogotowie energetyczne.

O FIRMIE

NOWOŚCI

GALERIA

USŁUGI

KONTAKT

FILMY